22.03.2017

 

FUTSALISTÉ JSOU PÁTÍ .

Třetí porážka v řadě znamená konečné páté místo .
V posledním utkání divize A bojovali naši chlapci  v přímém souboji o čtvrtou příčku
s Hraslem Slaný .  Ve vyrovnané
první půli se soupeř dostal do jednogólového vedení . Ve druhé části Slaný
vývoj kontrolovalo a postupně zvyšovalo vedení . Rakovník měl sice dvakrát
možnost se vrátit  do utkání ale důležitý
kontaktní gól nepřišel a naopak soupeř trestal otevřenou obranu . Výborný výkon
i přes obdržené branky předvedl ochránce svatyně  Radek Zach . V konečné tabulce patří
našim hráčům pátá příčka . V závěrečném účtování  chybělo pět bodů k bronzové pozici a
proto chceme touto cestou klukům poděkovat za výbornou sezónu , kdy jako
nováček soutěže překvapili své soupeře a brali jim body , jak na běžícím pásů .
Děkujeme za reprezentaci . Odpočiňte si a připravte se na novou sezónu , která
bývá vždy těžší než ta předcházející .

 


O1A - Divize A





 


 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 VÝSLEDKY


 

 

Zápas


 

 

Domácí


 

 

Hosté


 

 

Skóre


 

 

Diváků


 

 

Poznámka


 
 

 

O1A2101


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

Realvestav Slatina


 

 

12:4 (6:3)


 

 

80


 
 

 

Branky: Žák Alexandr 2, Kodeš
  Karel 2, Černý David 2, Baran Jiří 2, Potměšil Pavel, Konečný Jan, Kunzl
  Tomáš, Haspra Lukáš - Beneš Jan 2, Paluka Lukáš, Ludvik Jan; Rozhodčí: Kresta
  Jan (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Kunzl
  Tomáš, Konečný Jan - Paluka Lukáš, Ludvik Jan, Beneš Jan, Jeřábek Jan


 
 

 

O1A2102


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

Legie Příbram


 

 

1:3 (1:0)


 

 

60


 
 

 

Branky: Malák Marek - Šperer
  Josef, Zákoucký Vojtěch, Venta Václav; Rozhodčí: Stádník Vladimír
  (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: Malák
  Marek - Zákoucký Matěj, Kvasnica Michael; ČK: 0 - Kvasnica Michael


 
 

 

O1A2103


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

23:5 (12:2)


 

 

60


 
 

 

Branky: Randák Matěj 6, Šimek
  Jiří 4, Tvrdý Vojtěch 4, Špína Marcel 4, Pařízek Michal 2, Mencl Jaroslav,
  Vítek Pavel, Kalousek Zdeněk - Baran Jiří 3, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch; Rozhodčí:
 
Gryc Leoš (8.3), Kudrna Ladislav (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk


 
 

 

O1A2104


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

5:9 (3:4)


 

 

10


 
 

 

Branky: Stolár Juraj 2,
  Průcha Josef 2, Kvapil Tomáš - Peter Jakub 4, Žáček Ondřej 2, Horký Jakub 2,
  Šindelář Petr; Rozhodčí: Tuček Michal (8.1), Macháček Jiří (8.1); Delegát:
 
Bydžovský Zdeněk; ŽK: Chadima Miroslav, Jiránek Jakub - Pohorský
  Vojtěch; ČK: Chadima Miroslav - 0


 
 

 

O1A2106


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

8:5 (3:1)


 

 

20


 
 

 

Branky: Čížek David 4, Tesař
  Tomáš 2, Růžička Jiří 2 - Červený Jaroslav 3, Tvrz Petr, Hejda Marek; Rozhodčí:
 
Lafek David (8.5), Orálek Kamil (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Houha
  Lukáš, Tesař Tomáš - Schwendt Zdeněk, Hejda Marek


 
 

 

O1A2201


 

 

Realvestav Slatina


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

7:9 (3:4)


 

 

10


 
 

 

Branky: Tenkl Tomáš 3,
  Jeřábek Jan, Tenkl Martin, Morávek Ondřej, Beneš Jan - Kroc Patrik 3, Houha
  Lukáš 3, Toman Matěj, Pokorný Martin, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Svoboda
  Richard (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK:
 
Tenkl Tomáš - Svoboda Petr


 
 

 

O1A2202


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

Hrasl Slaný


 

 

4:7 (1:2)


 

 

50


 
 

 

Branky: Jirásek Miroslav 2,
  Polák Milan, Červený Jaroslav - Kuba Ondřej 4, Rössler Lukáš 2, Klusáček
  Petr; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Prágl Martin (8.3); Delegát: Nepil
  Pavel; ŽK: Hamouz Robert - Kuba Ondřej, Procházka David


 
 

 

O1A2203


 

 

SKP Kolín


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

6:6 (2:4)


 

 

15


 
 

 

Branky: Slezák Lukáš 2, Živný
  Lukáš 2, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš - Stolár Juraj 2, Mrština Bohumil,
  Chaloupka David, Kudrna Michal, Řehák Zdeněk; Rozhodčí: Černý Martin
  (8.4), Tylchert Michal (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: 0 -
  Kvapil Tomáš


 
 

 

O1A2204


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

5:5 (3:2)


 

 

30


 
 

 

Branky: Žáček Ondřej 2,
  vlastní, Šindelář Petr, Horký Jakub - Pařízek Michal 3, Krejčík Aleš, Randák
  Matěj; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (8.4), Polák Ivo (8.4); Delegát: Rybka
  Zdeněk; ŽK: 0 - Hurt Vojtěch


 
 

 

O1A2205


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

2:4 (1:2)


 

 

30


 
 

 

Branky: Lubas Jiří, Hegenbart
  Václav - Kočí Michal 2, Rejman Martin, Chaloupka Pavel; Rozhodčí: Šmíd
  Jiří (8.4), Kresta Jan (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: 0 -
  Vokoun Jiří


 
 

 

O1A2206


 

 

Legie Příbram


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

5:6 (3:3)


 

 

30


 
 

 

Branky: Šimák Ladislav 2, Rom
  Lukáš 2, Valta Michal - Baran Jiří 5, Beran Ladislav; Rozhodčí: Velebil
  Tomáš (8), Peták Jan (8.1); Delegát: Muller Karel; ŽK: 0 -
  Beran Ladislav


 
 

 





  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
 

Zápas


 

 

Domácí


 

 

Hosté


 

 

Skóre


 

 

Diváků


 

 

Poznámka


 
 
 
 

Hrasl Slaný


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

6:4 (3:2)


 

 

20



  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


  


  
  
  
  
  
  
  
  
  
 


 


  
  
    TABULKA


 

 

Rk.


 

 

Tým


 

 

Záp


 

 

+


 

 

0


 

 

-


 

 

Skóre


 

 

Body


 

 

PK


 

 

(Prav)


 
 

 

1.


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

22


 

 

17


 

 

1


 

 

4


 

 

151:107


 

 

52


 
 
 

( 19)


 
 

 

2.


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

22


 

 

14


 

 

5


 

 

3


 

 

165: 92


 

 

47


 
 
 

( 14)


 
 

 

3.


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

22


 

 

13


 

 

2


 

 

7


 

 

156:110


 

 

41


 
 
 

( 8)


 
 

 

4.


 

 

Hrasl Slaný


 

 

22


 

 

12


 

 

3


 

 

7


 

 

160:113


 

 

39


 
 
 

( 6)


 
 

 

5.


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

22


 

 

11


 

 

3


 

 

8


 

 

141:128


 

 

36


 
 
 

( 3)


 
 

 

6.


 

 

Realvestav Slatina


 

 

22


 

 

11


 

 

1


 

 

10


 

 

156:145


 

 

34


 
 
 

( 1)


 
 

 

7.


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

22


 

 

8


 

 

2


 

 

12


 

 

122:139


 

 

26


 
 
 

( -7)


 
 

 

8.


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

22


 

 

8


 

 

2


 

 

12


 

 

119:155


 

 

26


 
 
 

( -7)


 
 

 

9.


 

 

Legie Příbram


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

139:136


 

 

25


 
 
 

( -8)


 
 

 

10.


 

 

SKP Kolín


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

127:154


 

 

25


 
 
 

( -8)


 
 

 

11.


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

122:147


 

 

25


 
 
 

( -8)


 
 

 

12.


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

22


 

 

1


 

 

1


 

 

20


 

 

100:232


 

 

4


 
 
 

(-29)