22.3. 2017

FUTSALISTÉ JSOU PÁTÍ .

Třetí porážka v řadě znamená konečné páté místo .
V posledním utkání divize A bojovali naši chlapci  v přímém souboji o čtvrtou příčku
s Hraslem Slaný .  Ve vyrovnané
první půli se soupeř dostal do jednogólového vedení . Ve druhé části Slaný
vývoj kontrolovalo a postupně zvyšovalo vedení . Rakovník měl sice dvakrát
možnost se vrátit  do utkání ale důležitý
kontaktní gól nepřišel a naopak soupeř trestal otevřenou obranu . Výborný výkon
i přes obdržené branky předvedl ochránce svatyně  Radek Zach . V konečné tabulce patří
našim hráčům pátá příčka . V závěrečném účtování  chybělo pět bodů k bronzové pozici a
proto chceme touto cestou klukům poděkovat za výbornou sezónu , kdy jako
nováček soutěže překvapili své soupeře a brali jim body , jak na běžícím pásů .
Děkujeme za reprezentaci . Odpočiňte si a připravte se na novou sezónu , která
bývá vždy těžší než ta předcházející .

 


O1A - Divize A





 


 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 
 
 
 
 
 


 


 


 


  
  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  
  
  
 
  
  
    VÝSLEDKY


 

 

Zápas


 

 

Domácí


 

 

Hosté


 

 

Skóre


 

 

Diváků


 

 

Poznámka


 

 

O1A2101


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

Realvestav Slatina


 

 

12:4 (6:3)


 

 

80


 

 

Branky: Žák Alexandr 2, Kodeš
  Karel 2, Černý David 2, Baran Jiří 2, Potměšil Pavel, Konečný Jan, Kunzl
  Tomáš, Haspra Lukáš - Beneš Jan 2, Paluka Lukáš, Ludvik Jan; Rozhodčí: Kresta
  Jan (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Kunzl
  Tomáš, Konečný Jan - Paluka Lukáš, Ludvik Jan, Beneš Jan, Jeřábek Jan


 

 

O1A2102


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

Legie Příbram


 

 

1:3 (1:0)


 

 

60


 

 

Branky: Malák Marek - Šperer
  Josef, Zákoucký Vojtěch, Venta Václav; Rozhodčí: Stádník Vladimír
  (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: Malák
  Marek - Zákoucký Matěj, Kvasnica Michael; ČK: 0 - Kvasnica Michael


 

 

O1A2103


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

23:5 (12:2)


 

 

60


 

 

Branky: Randák Matěj 6, Šimek
  Jiří 4, Tvrdý Vojtěch 4, Špína Marcel 4, Pařízek Michal 2, Mencl Jaroslav,
  Vítek Pavel, Kalousek Zdeněk - Baran Jiří 3, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch; Rozhodčí:
 
Gryc Leoš (8.3), Kudrna Ladislav (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk


 

 

O1A2104


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

5:9 (3:4)


 

 

10


 

 

Branky: Stolár Juraj 2,
  Průcha Josef 2, Kvapil Tomáš - Peter Jakub 4, Žáček Ondřej 2, Horký Jakub 2,
  Šindelář Petr; Rozhodčí: Tuček Michal (8.1), Macháček Jiří (8.1); Delegát:
 
Bydžovský Zdeněk; ŽK: Chadima Miroslav, Jiránek Jakub - Pohorský
  Vojtěch; ČK: Chadima Miroslav - 0


 

 

O1A2106


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

8:5 (3:1)


 

 

20


 

 

Branky: Čížek David 4, Tesař
  Tomáš 2, Růžička Jiří 2 - Červený Jaroslav 3, Tvrz Petr, Hejda Marek; Rozhodčí:
 
Lafek David (8.5), Orálek Kamil (8.5); Delegát: Hora Jan; ŽK: Houha
  Lukáš, Tesař Tomáš - Schwendt Zdeněk, Hejda Marek


 

 

O1A2201


 

 

Realvestav Slatina


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

7:9 (3:4)


 

 

10


 

 

Branky: Tenkl Tomáš 3,
  Jeřábek Jan, Tenkl Martin, Morávek Ondřej, Beneš Jan - Kroc Patrik 3, Houha
  Lukáš 3, Toman Matěj, Pokorný Martin, Nachtigal Lukáš; Rozhodčí: Svoboda
  Richard (8.4), Laštovička Stanislav (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK:
 
Tenkl Tomáš - Svoboda Petr


 

 

O1A2202


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

Hrasl Slaný


 

 

4:7 (1:2)


 

 

50


 

 

Branky: Jirásek Miroslav 2,
  Polák Milan, Červený Jaroslav - Kuba Ondřej 4, Rössler Lukáš 2, Klusáček
  Petr; Rozhodčí: Novotný Jan (8.3), Prágl Martin (8.3); Delegát: Nepil
  Pavel; ŽK: Hamouz Robert - Kuba Ondřej, Procházka David


 

 

O1A2203


 

 

SKP Kolín


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

6:6 (2:4)


 

 

15


 

 

Branky: Slezák Lukáš 2, Živný
  Lukáš 2, Hejduk Zdeněk, Seifert Lukáš - Stolár Juraj 2, Mrština Bohumil,
  Chaloupka David, Kudrna Michal, Řehák Zdeněk; Rozhodčí: Černý Martin
  (8.4), Tylchert Michal (8.4); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: 0 -
  Kvapil Tomáš


 

 

O1A2204


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

5:5 (3:2)


 

 

30


 

 

Branky: Žáček Ondřej 2,
  vlastní, Šindelář Petr, Horký Jakub - Pařízek Michal 3, Krejčík Aleš, Randák
  Matěj; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (8.4), Polák Ivo (8.4); Delegát: Rybka
  Zdeněk; ŽK: 0 - Hurt Vojtěch


 

 

O1A2205


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

2:4 (1:2)


 

 

30


 

 

Branky: Lubas Jiří, Hegenbart
  Václav - Kočí Michal 2, Rejman Martin, Chaloupka Pavel; Rozhodčí: Šmíd
  Jiří (8.4), Kresta Jan (8.4); Delegát: Táborský Josef; ŽK: 0 -
  Vokoun Jiří


 

 

O1A2206


 

 

Legie Příbram


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

5:6 (3:3)


 

 

30


 

 

Branky: Šimák Ladislav 2, Rom
  Lukáš 2, Valta Michal - Baran Jiří 5, Beran Ladislav; Rozhodčí: Velebil
  Tomáš (8), Peták Jan (8.1); Delegát: Muller Karel; ŽK: 0 -
  Beran Ladislav


 


 





 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


  
  
    TABULKA


 

 

Rk.


 

 

Tým


 

 

Záp


 

 

+


 

 

0


 

 

-


 

 

Skóre


 

 

Body


 

 

PK


 

 

(Prav)


 

 

1.


 

 

SK Olympik Mělník B


 

 

22


 

 

17


 

 

1


 

 

4


 

 

151:107


 

 

52


 

 

( 19)


 

 

2.


 

 

Svarog FC Teplice


 

 

22


 

 

14


 

 

5


 

 

3


 

 

165: 92


 

 

47


 

 

( 14)


 

 

3.


 

 

TJ FC Dalmach Turnov


 

 

22


 

 

13


 

 

2


 

 

7


 

 

156:110


 

 

41


 

 

( 8)


 

 

4.


 

 

Hrasl Slaný


 

 

22


 

 

12


 

 

3


 

 

7


 

 

160:113


 

 

39


 

 

( 6)


 

 

5.


 

 

TJTZ Atlantic
  Rakovník


 

 

22


 

 

11


 

 

3


 

 

8


 

 

141:128


 

 

36


 

 

( 3)


 

 

6.


 

 

Realvestav Slatina


 

 

22


 

 

11


 

 

1


 

 

10


 

 

156:145


 

 

34


 

 

( 1)


 

 

7.


 

 

FC Arsenal Benešov


 

 

22


 

 

8


 

 

2


 

 

12


 

 

122:139


 

 

26


 

 

( -7)


 

 

8.


 

 

R.S.C. Čechie Slaný


 

 

22


 

 

8


 

 

2


 

 

12


 

 

119:155


 

 

26


 

 

( -7)


 

 

9.


 

 

Legie Příbram


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

139:136


 

 

25


 

 

( -8)


 

 

10.


 

 

SKP Kolín


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

127:154


 

 

25


 

 

( -8)


 

 

11.


 

 

Futsal Club Brandýsek


 

 

22


 

 

7


 

 

4


 

 

11


 

 

122:147


 

 

25


 

 

( -8)


 

 

12.


 

 

Ludis Team Třebenice


 

 

22


 

 

1


 

 

1


 

 

20


 

 

100:232


 

 

4


 

 

(-29)


 

 

 

 

 






30.11. 2016

30.11. 2016 futsal
SKP Kolín - TJ TZ Atlantic Rakovník  8:11 /6:5/

Dokonalý obrat se povedl našim fiutsalistům v dalším kole divize . V první půli byl stav už 6:2 ale náš tým do půle snížil na 6:5 . Ve druhé části utkání už kraloval a připsal si další výhru v soutěži . Střelecky zazářil Matěj Schwendt , kterému zdatně sekundoval Marek JHejda . Rakovník je v tabulce pátý .   



VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0702TJTZ Atlantic RakovníkFC Arsenal Benešov12:3 (5:2)20
Branky: Polák Milan  4, Vodrážka Tomáš  3, Schwendt Matěj  2, Červený Jaroslav  2, Tvrz Petr - Šindelář Petr  2, Horký Jakub; Rozhodčí: Říha Jaroslav (8.3), Laštovička Stanislav (8.2); Delegát: Švagr Roman; ŽK: Polák Milan, Sklenka Jakub - Verner David
O1A0703Futsal Club BrandýsekLudis Team Třebenice10:8 (7:3)50
Branky: Růžička Jiří  3, Houha Lukáš  3, Tesař Tomáš  2, Mladý Petr, Stökl Robert - Hurt Vojtěch  3, Rainer Jaroslav  2, Matějka Tomáš  2, Henzl Michal; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.4), Prágl Martin (8.4); Delegát: Nepil Pavel; ŽK: Svoboda Petr, Tesař Tomáš - Hurt Vojtěch; ČK: Svoboda Petr - Hurt Vojtěch
O1A0704Hrasl SlanýLegie Příbram10:0 (2:0)10
Branky: Klusáček Petr  3, Landvojtovič Jan ml.  2, Hrdlička Jiří  2, Kuba Ondřej, Peška Jan, Procházka David; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav (7.8), Lafek David (8.3); Delegát: Muller Karel; ŽK: Landvojtovič Vít - Švarc Jan, Šperer Josef, Chytka František
O1A0701SKP KolínRealvestav Slatina11:7 (5:4)30
Branky: Slezák Lukáš  3, Kovařík Jakub  2, Kotek Michal  2, Šváb Tomáš, Seifert Lukáš, Pačes Petr, Linhart Matěj - Jeřábek Jan  2, Tenkl Tomáš  2, Beneš Jan  2, Ludvik Jan; Rozhodčí: Křivka František (8.1), Kudrna Ladislav (8.3); Delegát: Trlida Zdeněk; ŽK: Pačes Petr, Linhart Matěj - Tenkl Tomáš; ČK: 0 - Ludvik Jan
O1A0705R.S.C. Čechie SlanýSvarog FC Teplice3:14 (2:7)30
Branky: Stolár Juraj  2, Průcha Josef - Černý David  3, Beran Ladislav  2, Žák Alexandr  2, Pour Vít  2, Potměšil Pavel, Kodeš Karel, Kunzl Tomáš, Kulhánek Martin, Baran Jiří; Rozhodčí: Vážan Radek (8.4), Češek Milan (8.4); Delegát: Smreček Ladislav; ŽK: Jiránek Jakub- 0
O1A0706TJ FC Dalmach TurnovSK Olympik Mělník B5:6 (4:2)50
Branky: Hurt Daniel  2, Randák Matěj  2, Šteffan Jiří - Vokoun Jiří ml.  2, Veselý Martin, Rolenc Jan, Dvorný Radim, Prejsa Tomáš; Rozhodčí: Nešněra Filip (8.4), Vrtal Bohumil (8.3); Delegát: Táborský Josef; ŽK: Hurt Daniel, Randák Matěj - Rolenc Jan, Benda Karel

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.SK Olympik Mělník B7610 49: 2719( 10)
2.Svarog FC Teplice7520 55: 2217(  8)
3.Realvestav Slatina7502 47: 3915(  6)
4.TJ FC Dalmach Turnov7412 45: 2613(  4)
5.TJTZ Atlantic Rakovník7313 36: 4210( -2)
6.R.S.C. Čechie Slaný7304 40: 489(  0)
7.Hrasl Slaný7223 40: 358( -1)
8.SKP Kolín7223 43: 608( -4)
9.Legie Příbram7214 52: 527( -5)
10.Futsal Club Brandýsek7133 40: 496( -6)
11.FC Arsenal Benešov7115 26: 504( -8)
12.Ludis Team Třebenice7106 42: 653( -9)



21.11. 2016

Futsalisté berou další výhru , odnesl to Benešov .
Výborné střelecké výkony Milana Poláka 4 branky   a
Zdeňka Vodrážky 3 góly a kolektivní výkon zdobily Rakovník v sedmém kole
futsalové divize . Náš tým je pátý a dalším pokračování ho čeká důležitý souboj
s SKP Kolín .

TJ TZ Atlantic - Arsenál Benešov  12:3 /5:2/



4.8. 2016

Futsalisté si zahrají divizi .

 

Výborné výkony v minulé sezóně , nakonec vynesli
náš tým k možnosti zahrát si divizi . Vedení po domluvě s hráči
nabídku vyšší soutěže akceptovali a tak v osudí rozlosování divize A
v sezóně 2016/2017  se mohou soupeři
obávat týmu z Rakovníka . Náš celek bohužel bude pokračovat v trendu
domácích zápasů na Stochově . Fanoušek tedy bude muset jezdit za týmem i na
domácí zápasy .
Hned v úvodním kole přivítají  7. října 
RSC Čechii Slaný  a následující kolo pojedou asi k nejvzdálenějšímu soupeři do Turnova .

První  polovina soutěže končí 16. prosince shodou okolností opět ve Slaném s místním  Hraslem .

Druhá část se rozjede hned 6. ledna . Samotná soutěž skončí  18. března . Našemu týmu

věříme a přejeme si aby podávalo stabilní výkony , které jim zajistí umístění do desáté
příčky .

 












Dokonáno jest . V posledním kole vydřeli naši hoši remízu v Příbrami a to znamená , že si mohou s největší pravděpodobností zahrát po letech opět divizi . Konečné slovo bude mít kabina ale vedení TJTZ Rakovník je připraveno v případě kladné odpovědi hochy podpořit. Kluci děkujeme za vzornou reprezentaci po celý rok .   

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2201MCE SlanýFC O. K. Kladno2:8 (1:4)10
Branky: Snovický Jan, Nykl Michal - Zlata René  3, Havlíček Robin  2, Peer Richard, Kučera Martin, Maroušek Jan; Rozhodčí: Bázler Jiří, Smreček Ladislav; ŽK: Hartman Michael, Vokřál Martin - Kučera Martin, Peer Richard
O1A2202FK VIVA PříbramTJTZ Atlantic Rakovník5:5 (2:2)30
Branky: Bábíček Aleš  2, Kaňa Filip  2, Branžovský Marek - Rohla Michal  2, Somol Martin, Sklenka Jakub, Faigl Petr; Rozhodčí: Peták Jan, Šnýdr Miroslav; ŽK: Dušek Tomáš, Hanáček Martin - Schwendt Matěj
O1A2203AFC Celtic KladnoSK Olympik Mělník C12:9 (4:6)10
Branky: Kraus Václav  5, Rác Radek  4, Vašák Miloslav, Malý Petr, Štoncner Jan - Vokoun Jiří  3,  vlastní, Kratochvíl Pavel, Hamšík Michal, Kuzmeniuk Tomáš, Benda Karel, Kočí Michal; Rozhodčí: Hervert Pavel, Vosejpka Martin; ŽK: Malý Petr, Kraus Václav- 0
O1A2205AFC KralupyAtmos Futsal klub Bělá11:5 (6:1)20
Branky: Vymětalík Vladimír  4, Koláček Libor  3, Koláček Tomáš, Harmáček Daniel, Hakl Miloš, Tetiva Martin - Kvajsar Michal  4, Möbius Jan; Rozhodčí: Gryc Leoš, Černý Martin
O1A2206Realvestav SlatinaHFK Příbram16:5 (7:3)30
Branky: Jeřábek Jan  5, Tenkl Tomáš  4, Punčochář Michal  3, Šídlo Kamil  2, Hanuščík Jakub  2 - Kuba Václav  2, Kříž Vladimír, Bohuněk David, Šutek Michal; Rozhodčí: Křivka František, Kopic Miloslav
O1A2204FC Joga Ml. BoleslavFC Foboz Slaný9:6 (6:2)20
Branky: Beran Filip  4, Novotný Jan  2, Kiceluk Antonín, Výda Ladislav, Šimáček Michal - Hrubík Nenad  2, Novák Tomáš  2, Šafner Ladislav, Kratina Michal; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Vaněk Václav; ŽK: Výda Ladislav - Šafner Ladislav ml.

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.SK Olympik Mělník C221705239:14451( 18)
2.Realvestav Slatina221516220:14646( 13)
3.TJTZ Atlantic Rakovník221237135:10839(  6)
4.FK VIVA Příbram221237161:12639(  6)
5.FC O. K. Kladno221219177:13837(  4)
6.FC Joga Ml. Boleslav221138139:10936(  3)
7.AFC Kralupy221039101:11333(  0)
8.FC Foboz Slaný2210012131:15830( -3)
9.MCE Slaný229112126:14228( -5)
10.Atmos Futsal klub Bělá227015 93:16521(-12)
11.AFC Celtic Kladno226016136:22118(-15)
12.HFK Příbram223118106:19410(-23)







16.2. 2016  Další výhra . Příště souboj o druhé místo .
 VÝSLEDKY   17.kola
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A1703 TJTZ Atlantic Rakovník HFK Příbram 6:3 (3:1) 20  
Branky: Tvrz Petr 2, Hejda Marek 2, Mates Tomáš, Sklenka Jakub - Hájek Jan, Šutek Michal, Červenka Petr; Rozhodčí: Svoboda Richard, Čikara Petr; ŽK: 0 - Červenka Petr
 
O1A1706 AFC Celtic Kladno FC Joga Ml. Boleslav 11:10 (6:5) 10  
Branky: Kraus Václav 5, Rác Radek 3, Vašák Miloslav, Malý Petr, Červený David - Kiceluk Antonín 2, Hubač Miroslav 2, Novák Ondřej 2, Novák Václav 2, Mulač Roman, Výda Ladislav; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Novák Ondřej, Hubač Miroslav, Brodský Lukáš
 
O1A1704 FC O. K. Kladno Realvestav Slatina 6:8 (1:3) 12  
Branky: Santler Dominik 4, Kučera Martin, Čičmanec Lukáš - Punčochář Michal 2, Krpec Martin 2, Jeřábek Jan 2, Tenkl Tomáš, Ludvik Jan; Rozhodčí: Bázler Jiří, Laštovička Stanislav; ŽK: Krpata Jan- 0
 
O1A1705 FK VIVA Příbram AFC Kralupy 6:5 (4:3) 50  
Branky: Hanáček Martin 2, Kaňa Filip, Zykán Jan, Branžovský Marek, Drašnar Ondřej - Vymětalík Vladimír 2, Moravec Lukáš 2, Všolák Zbyněk; Rozhodčí:Chyba Michal, Peták Jan
 
O1A1701 FC Foboz Slaný MCE Slaný 3:5 (2:2) 25  
Branky: Koten Tomáš, Sajdl Miroslav, Beránek Vít - Pospíšil Miroslav ml. 3, Zíma Tomáš, Nykl Michal; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Stádník Vladimír; ŽK: Novák Tomáš - Zíma Tomáš, Nykl Michal
 
O1A1702 SK Olympik Mělník C Atmos Futsal klub Bělá 23:6 (9:2) 50  
Branky: Vokoun Jiří ml. 8, Hyka Petr 6, Malák Marek 4, Benda Karel 2, Vokoun Jiří, Kmoch Jaroslav, Rejman Martin - Kvajsar Michal 4, Zimmermann Emil, Möbius Jan; Rozhodčí: Šnýdr Miroslav, Orálek Kamil
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. SK Olympik Mělník C 17 13 0 4 184:110 39   ( 12)
 
2. Realvestav Slatina 17 11 1 5 160:110 34   ( 10)
 
3. TJTZ Atlantic Rakovník 17 11 1 5 110: 85 34   ( 7)
 
4. FC Joga Ml. Boleslav 17 10 2 5 108: 71 32   ( 8)
 
5. FC O. K. Kladno 17 9 1 7 127:104 28   ( 1)
 
6. FK VIVA Příbram 17 9 1 7 118:101 28   ( 1)
 
7. FC Foboz Slaný 17 8 0 9 102:120 24   ( -3)
 
8. MCE Slaný 17 7 0 10 100:115 21   ( -3)
 
9. AFC Kralupy 16 6 3 7 67: 88 21   ( 0)
 
10. AFC Celtic Kladno 16 5 0 11 98:145 15   (-12)
 
11. Atmos Futsal klub Bělá 17 5 0 12 67:128 15   ( -9)
 
12. HFK Příbram 17 2 1 14 84:148 7   (-17)
 

27.1. 2016
 
         



 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. SK Olympik Mělník C 14 11 0 3 145: 89 33   ( 12)
 
2. Realvestav Slatina 14 9 1 4 130: 85 28   ( 7)
 
3. FC Joga Ml. Boleslav 14 9 1 4 91: 54 28   ( 7)
 
4. TJTZ Atlantic Rakovník 14 9 1 4 92: 71 28   ( 7)
 
5. FC O. K. Kladno 14 7 1 6 96: 87 22   ( 1)
 
6. AFC Kralupy 14 6 2 6 60: 80 20   ( -1)
 
7. FK VIVA Příbram 14 6 1 7 92: 83 19   ( -2)
 
8. MCE Slaný 14 6 0 8 87: 98 18   ( -3)
 
9. FC Foboz Slaný 14 6 0 8 79:102 18   ( -3)
 
10. Atmos Futsal klub Bělá 14 5 0 9 56: 88 15   ( -6)
 
11. AFC Celtic Kladno 14 4 0 10 78:120 12   ( -9)
 
12. HFK Příbram 14 2 1 11 69:118 7   (-14)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1501 SK Olympik Mělník C MCE Slaný 31.01. 18:00 NE SH BIOS Mělník
 
O1A1502 TJTZ Atlantic Rakovník FC Foboz Slaný 29.01. 20:30 SH Stochov
 
O1A1503 FC O. K. Kladno Atmos Futsal klub Bělá 30.01. 20:00 SO SH BIOS Slaný
 
O1A1504 FK VIVA Příbram HFK Příbram 30.01. 20:15 SO SH Příbram
 
O1A1505 AFC Celtic Kladno Realvestav Slatina 29.01. 19:00 SH Kladno
 
O1A1506 FC Joga Ml. Boleslav AFC Kralupy 31.01. 20:00 NE SH TJ Škoda M. Boleslav
 

27.1. 2016

 
 
18.1. 2016
Skvělý Hejda režíroval další výhru aneb čtvrté vítězství v řadě.
 
TJ TZ Atlantic Rakovník  - MCE Slaný  6:1 /4:0/
Branky : J.Červený 4 Sklenka 2
Sestava : Šimek - M. Somol , Sklenka ? Rohla , Mates , J. Červený , P. Tvrz , Hejda 
Trenéři : Adam Doležal , Tomáš Rendl 
V pátek přivítali futsalisté Atlanticu v rámci dalšího kola KP na stochovské palubovce MCE Slaný . Rakovničtí chtěli potvrdit vzestupnou formu a navázat ne serii tří výher v řadě . Natěšení diváci si na první branku museli počkat až do osmé minuty , kdy střelec J. Červený  připravil ideálně pozici pro Kubu Sklenku a ten se nemýlil 1:0 .  Rozhodující chvíle zápasu přišly  mezi 12. a 18. minutou .  Hejda nádherně servíroval přihrávky J. Červenému , který svým čistým hattrickem stanovil poločasové skóre na 4:0 . Ve druhé  půli se hosté  snažili korigovat ale opět zafungovala spolupráce  Hejda - Červený 5:0 . Brankář Šimek měl namířeno díky svým skvělým zákrokům k nule ale přeci jenom byl jednou překonán .  Na závěr mače potom znovu skvělý Hejda servíroval gólový bonbónek pro Sklenku a tak Atlantic se stále drží na bedně .  
 
Naši borci jsou po polovině soutěže na třetím místě .  A podle hrajícího vedoucího mužstva Marka Tvrze si tým dává za cíl pro letošní sezónu se na bedně udržet . Budeme na dále držet palce , aby naši kluci zvládli druhou polovinu sezóny, tak jako první část . 




 TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. FC Joga Ml. Boleslav 11 9 0 2 80: 40 27   ( 9)
 
2. SK Olympik Mělník C 11 8 0 3 119: 73 24   ( 12)
 
3. TJTZ Atlantic Rakovník 11 7 1 3 72: 60 22   ( 7)
 
4. Realvestav Slatina 11 7 0 4 105: 69 21   ( 3)
 
5. FC O. K. Kladno 11 6 1 4 76: 60 19   ( -2)
 
6. AFC Kralupy 11 5 1 5 45: 62 16   ( -2)
 
7. MCE Slaný 11 5 0 6 67: 71 15   ( 0)
 
8. FC Foboz Slaný 11 5 0 6 61: 75 15   ( 0)
 
9. FK VIVA Příbram 11 4 1 6 72: 71 13   ( -5)
 
10. Atmos Futsal klub Bělá 11 4 0 7 45: 75 12   ( -3)
 
11. AFC Celtic Kladno 11 2 0 9 60:101 6   (-12)
 
12. HFK Příbram 11 2 0 9 57:102 6   ( -9)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1201 MCE Slaný Realvestav Slatina 08.01. 20:45 SH BIOS Slaný
 
O1A1202 HFK Příbram AFC Kralupy 08.01. 20:15 SH Příbram
 
O1A1203 Atmos Futsal klub Bělá FC Joga Ml. Boleslav 10.01. 18:00 NE SH Bělá
 
O1A1204 FC Foboz Slaný AFC Celtic Kladno 08.01. 19:10 SH BIOS Slaný
 
O1A1205 SK Olympik Mělník C FK VIVA Příbram 10.01. 18:00 NE SH BIOS Mělník
 
O1A1206 TJTZ Atlantic Rakovník FC O. K. Kladno 08.01. 20:30 SH Stochov
 


 

 

 

 

Futsalisté jedou na vítězné vlně .

TJ TZ Rakovník - Atmos  Bělá 7:2 /4:1/
 
Opět pod střeleckou taktovkou posily Matěje Schwendta a bratří Tvrzů dovedli naši hráči další zápas do vítězného konce a zatím se vyhřívají na příjemné druhé pozici . V samotném utkání kontrolovali celý průběh mače a nedali soupeři ani na okamžik možnost pomyslet na úspěch . V dalším zápase se představí naši borci v Příbrami .

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A0505 TJTZ Atlantic Rakovník Atmos Futsal klub Bělá 7:2 (4:1) 20  
Branky: Schwendt Matěj 3, Tvrz Petr 2, Tvrz Marek 2 - Zimmermann Emil, Bláha Jiří; Rozhodčí: Vážan Radek, Čikara Petr
 
O1A0502 AFC Celtic Kladno AFC Kralupy 3:5 (1:1) 10  
Branky: Štoncner Jan 2, Rác Radek - Vymětalík Vladimír 4, Koláček Libor;Rozhodčí: Orálek Kamil, Vaněk Václav
 
O1A0503 FK VIVA Příbram Realvestav Slatina 8:6 (3:3)    
 
O1A0504 FC O. K. Kladno HFK Příbram 8:7 (3:5)    
 
O1A0501 FC Joga Ml. Boleslav MCE Slaný 8:3 (3:0)    
 
O1A0506 SK Olympik Mělník C FC Foboz Slaný 15:8 (4:2) 60  
Branky: Vokoun Jiří ml. 4, Veselý Martin 3, Hyka Petr 2, Rejman Martin 2, Menčl Dominik 2, Vála Slavomír, Malák Marek - Novák Tomáš 2, Fedrhanc Adam 2, Koten Tomáš, Hrubík Nenad, Sajdl Miroslav, Šafner Ladislav ml.; Rozhodčí:Šnýdr Miroslav, Bázler Jiří
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. SK Olympik Mělník C 5 4 0 1 49: 35 12   ( 9)
 
2. TJTZ Atlantic Rakovník 5 4 0 1 37: 24 12   ( 6)
 
3. FC Joga Ml. Boleslav 5 4 0 1 36: 24 12   ( 3)
 
4. AFC Kralupy 5 3 0 2 22: 17 9   ( 0)
 
5. MCE Slaný 5 3 0 2 28: 26 9   ( 3)
 
6. FK VIVA Příbram 5 2 0 3 35: 31 6   ( -3)
 
7. Realvestav Slatina 5 2 0 3 30: 33 6   ( -3)
 
8. HFK Příbram 5 2 0 3 26: 31 6   ( 0)
 
9. FC Foboz Slaný 5 2 0 3 33: 42 6   ( 0)
 
10. FC O. K. Kladno 5 2 0 3 18: 31 6   ( -6)
 
11. AFC Celtic Kladno 5 1 0 4 21: 26 3   ( -6)
 
12. Atmos Futsal klub Bělá 5 1 0 4 18: 33 3   ( -3)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0601 MCE Slaný FC Foboz Slaný 13.11. 19:10 SH BIOS Slaný
 
O1A0602 Atmos Futsal klub Bělá SK Olympik Mělník C 15.11. 18:00 NE SH Bělá
 
O1A0603 HFK Příbram TJTZ Atlantic Rakovník 13.11. 19:15 SH Příbram

 

 




 

 

Po dvou výhrách zbytečná prohra , která stála vedení v tabulce .
 
 

Futsal : Mělo to být vítězství

TJ TZ Atlantic Rakovník – Olympik Mělník C  8:11 /6:5/

Branky : J.Červený 4 Sklenka 3 Mates

Vynikající úvod třetí minuta 3:0 hattrick Červeného . Ve 13. minutě 5:1 . Jenže přišel kolaps a během 27 vteřin to bylo 5:4 . Do půle sice trefil Sklenka šestý gól  ale přišli odpovědi hostů a tím i obrat v zápase . Domácí tým hrál v okleštěné sestavě a je jen škoda , že si nepohlídal pasáž za stavu 5:1 . V tabulce díky výhře vede Mělník , naši hráči jsou třetí .

Sestava : M. Tvrz – Mates , Somol , Červený , Sklenka , Rendl , Doležal .

 

 
 
 
 
Futsalisté skvěle zvládli závěr sezóny a po třech výhrách v řadě skončili na pátém místě . Ještě před posledním kole hrozil našemu týmu v případě prohry s týmem Příbrami reálný sestup, a také pokud by ostatní výsledky dopadli v neprospěch našeho celku . Kluci ale zabojovali i v posledním zápase a HFK Příbram , která bojovala o přežití v soutěži porazili 6:4 po poločase 2:2 . Smekám klobouk za závěr soutěže a děkujeme za reprezentaci klubu . 

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY

Zápas

Domácí

Hosté

Skóre

Diváků

Poznámka

 

O1A2103

FK VIVA Příbram

FC Foboz Slaný

12:3 (5:1)

50

 

Branky: Smejkal Jaroslav 2, Pravda Jakub 2, Hausleitner Jakub 2, Drašnar Ondřej 2, Dražan Michal, Suchý Martin, Trefný Josef, Hanáček Martin - Kratina Michal 2, Šafner Ladislav ml.; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kovář Otto

 

O1A2104

FC O.K. Kladno

Atmos FK Bělá

6:4 (3:2)

10

 

Branky: Santler Dominik 3, Čičmanec Lukáš 2, Schwarz Tomáš - Korejza Milan 2, Pára Petr, Povšík Viktor; Rozhodčí: Pejša Tomáš, Vaněk Václav; ŽK: 0 - Kvajsar Michal

 

O1A2105

LK Trans Slatina

MCE Slaný

7:3 (0:1)

10

 

Branky: Paluka Lukáš 3, Mrázek Petr, Klempt Kamil, Jeřábek Jan, Ludvik Jan - Říčka Jiří, Husárek Dalibor, Hansl Filip; Rozhodčí: Cílek Martin, Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Nykl Michal

 

O1A2201

AFC Kralupy

Olympik Mělník B

7:7 (2:4)

 

 

 

O1A2202

FC Joga M. Boleslav

LK Trans Slatina

10:1 (6:0)

28

 

Branky: Hubač Miroslav 3, Šimáček Michal 3, Kučera Lubomír, Maňas Marek, Výda Ladislav, Horák Jiří - Jeřábek Jan; Rozhodčí: Tylchert Michal, Vosejpka Martin; ŽK: Maňas Marek, Novák Ondřej, Hubač Miroslav - Kozel Michal, Jeřábek Jan, Penc Jiří

 

O1A2203

MCE Slaný

FC O.K. Kladno

5:5 (2:2)

15

 

Branky: Hrdlička Jiří 3, Kubík Tomáš 2 - Santler Dominik 3, Zlata René, Balog David; Rozhodčí: Kalík Michal, Říha Jaroslav; ŽK: 0 - Čičmanec Lukáš; ČK: 0 - Balog David

 

O1A2204

Atmos FK Bělá

FK VIVA Příbram

6:9 (3:6)

35

 

Branky: Hodovanec Tomáš 2, Korejza Milan, Karásek Milan, Kvajsar Michal, Povšík Viktor - Pravda Jakub 2, Zykán Jan 2, Drašnar Ondřej 2, Smejkal Jaroslav, Trefný Josef, Hanáček Martin; Rozhodčí: Křivka František, Hervert Pavel; ŽK: Korejza Milan- 0

 

O1A2205

FC Foboz Slaný

AFC Celtic Kladno

4:12 (1:5)

 

 

 

O1A2206

Atlantic Rakovník

HFK Příbram

6:4 (2:2)

10

 

Branky: Tvrz Petr 2, Hejda Marek 2, Severin Jan, Tvrz Marek - Hájek Daniel 2, Vojtíšek Ondřej, Kuba Martin; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Vaněk Václav; ŽK: Loder Jan, Tvrz Marek- 0

 

 

 

  TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Olympik Mělník B

22

16

2

4

146:105

50

 

( 17)

 

2.

FK VIVA Příbram

22

12

6

4

152:108

42

 

( 9)

 

3.

LK Trans Slatina

22

13

3

6

179:133

42

 

( 9)

 

4.

FC O.K. Kladno

22

9

3

10

120:132

30

 

( -3)

 

5.

Atlantic Rakovník

22

9

2

11

94:111

29

 

( -4)

 

6.

AFC Kralupy

22

8

5

9

118:116

29

 

( -4)

 

7.

AFC Celtic Kladno

22

9

1

12

158:160

28

 

( -5)

 

8.

MCE Slaný

22

8

4

10

136:140

28

 

( -5)

 

9.

FC Joga M. Boleslav

22

8

3

11

105:110

27

 

( -6)

 

10.

Atmos FK Bělá

22

8

2

12

116:133

26

 

( -7)

 

11.

HFK Příbram

22

7

3

12

129:146

24

 

( -9)

 

12.

FC Foboz Slaný

22

8

0

14

104:163

24

 

( -9)

 

 

 

 

Chybí poslední krok . Výhra na Kladně s Celtikem 6:4 .

O1A - Středočeský krajský přebor

 

  VÝSLEDKY

Zápas

Domácí

Hosté

Skóre

Diváků

Poznámka

 

O1A2101

HFK Příbram

AFC Kralupy

10:9 (4:4)

50

 

Branky: Šutek Michal 2, Kuba Václav 2, Hájek Daniel 2, Ptáček Miroslav, Bohuněk David, Šlechta Erik, Vojtíšek Ondřej - Tetiva Martin 4, Harmáček Daniel 3, Vymětalík Vladimír 2; Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Chyba Michal; ŽK: Hájek Daniel - Karas Roman, Harmáček Daniel

 

O1A2102

AFC Celtic Kladno

Atlantic Rakovník

4:6 (3:3)

 

 

 

O1A2106

Olympik Mělník B

FC Joga M. Boleslav

3:2 (1:1)

10

 

Branky: Dzimko Dominik 2, Prejsa Tomáš - Výda Ladislav, Horák Jiří; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Kopic Miloslav; ŽK: Prejsa Tomáš, Malák Marek, Němec Jakub - Novák Václav; ČK: Jenč Michal, Malák Marek, Němec Jakub - Brodský Lukáš, Novák Václav

 

O1A2103

FK VIVA Příbram

FC Foboz Slaný

12:3 (5:1)

 

 

 

O1A2104

FC O.K. Kladno

Atmos FK Bělá

6:4 (3:2)

 

 

 

O1A2105

LK Trans Slatina

MCE Slaný

7:3 (0:1)

 

 

 

 

 

 

  TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Olympik Mělník B

21

16

1

4

139: 98

49

 

( 16)

 

2.

LK Trans Slatina

21

13

3

5

178:123

42

 

( 9)

 

3.

FK VIVA Příbram

21

11

6

4

143:102

39

 

( 6)

 

4.

FC O.K. Kladno

21

9

2

10

115:127

29

 

( -4)

 

5.

AFC Kralupy

21

8

4

9

111:109

28

 

( -2)

 

6.

MCE Slaný

21

8

3

10

131:135

27

 

( -3)

 

7.

Atmos FK Bělá

21

8

2

11

110:124

26

 

( -4)

 

8.

Atlantic Rakovník

21

8

2

11

88:107

26

 

( -4)

 

9.

AFC Celtic Kladno

21

8

1

12

146:156

25

 

( -8)

 

10.

FC Joga M. Boleslav

21

7

3

11

95:109

24

 

( -6)

 

11.

HFK Příbram

21

7

3

11

125:140

24

 

( -9)

 

12.

FC Foboz Slaný

21

8

0

13

100:151

24

 

( -6)

 

 

 

 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

O1A2105

LK Trans Slatina

MCE Slaný

15.03. 19:30

NE

SH Kladno

 

O1A2201

AFC Kralupy

Olympik Mělník B

20.03. 20:00

SH Kralupy

 

O1A2202

FC Joga M. Boleslav

LK Trans Slatina

20.03. 20:00

SH gymn. M. Boleslav

 

O1A2203

MCE Slaný

FC O.K. Kladno

20.03. 19:10

SH BIOS Slaný

 

 

 

Naděje na záchranu ještě žije . Výhra nad Příbramí dala naději .

lO1A - Středočeský krajský přebor

 

O1A2002 MCE Slaný Olympik Mělník B 3:12 (1:7)    
 
O1A2004 FC Foboz Slaný FC O.K. Kladno 8:7 (4:1) 10  
Branky: Kratina Michal 3, Matoušek Ondřej 2, Hrubík Nenad, Fedrhanc Adam, Paluba Jan - Pelc Miroslav 2, Moravec Ladislav 2, Čičmanec Lukáš 2, Zelenka Martin; Rozhodčí: Smreček Ladislav, Bázler Jiří; ŽK: Paluba Jan - Moravec Ladislav
 
O1A2005 Atlantic Rakovník FK VIVA Příbram 6:3 (2:1) 15  
Branky: Tvrz Petr 3, Steinbauer Petr 2, Severin Jan - Suchý Martin, Trefný Josef, Drašnar Ondřej; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Laštovička Stanislav; ŽK: 0 - Hausleitner Jakub
 
O1A2006 HFK Příbram AFC Celtic Kladno 14:8 (7:2) 20  
Branky: Kuba Václav 5, Ptáček Miroslav 3, Vojtíšek Ondřej 3, Hájek Jan, Šutek Michal, Hájek Daniel - Rác Radek 4, Červený David 3, Malý Petr; Rozhodčí: Velebil Tomáš, Kopic Miloslav; ŽK: 0 - Rác Radek, Červenka Vlastimil
 
O1A2001 AFC Kralupy FC Joga M. Boleslav 4:7 (2:2) 17  
Branky: Koláček Libor, Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš, Tetiva Martin - Dufek Tomáš, Novák Ondřej, Novotný Jan, Maňas Marek, Brodský Lukáš, Výda Ladislav, Šimáček Michal; Rozhodčí: Vaněk Václav, Křivka František; ŽK: Heimrath Pavel - Výda Ladislav, Maňas Marek
 
O1A2003 Atmos FK Bělá LK Trans Slatina 9:6 (4:3)    
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 20 15 1 4 136: 96 46   ( 16)
 
2. LK Trans Slatina 20 12 3 5 171:120 39   ( 9)
 
3. FK VIVA Příbram 20 10 6 4 131: 99 36   ( 6)
 
4. AFC Kralupy 20 8 4 8 102: 99 28   ( -2)
 
5. MCE Slaný 20 8 3 9 128:128 27   ( -3)
 
6. Atmos FK Bělá 20 8 2 10 106:118 26   ( -4)
 
7. FC O.K. Kladno 20 8 2 10 109:123 26   ( -4)
 
8. AFC Celtic Kladno 20 8 1 11 142:150 25   ( -5)
 
9. FC Joga M. Boleslav 20 7 3 10 93:106 24   ( -6)
 
10. FC Foboz Slaný 20 8 0 12 97:139 24   ( -6)
 
11. Atlantic Rakovník 20 7 2 11 82:103 23   ( -7)
 
12. HFK Příbram 20 6 3 11 115:131 21   ( -9)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A2101 HFK Příbram AFC Kralupy 13.03. 20:15 SH Příbram
 
O1A2102 AFC Celtic Kladno Atlantic Rakovník 14.03. 19:00 SO SH Kladno
 
O1A2103 FK VIVA Příbram FC Foboz Slaný 14.03. 20:15 SO SH Příbram
 
O1A2104 FC O.K. Kladno Atmos FK Bělá 14.03. 20:00 SO SH BIOS Slaný
 
O1A2105 LK Trans Slatina MCE Slaný 15.03. 19:30 NE SH Kladno
 
O1A2106 Olympik Mělník B FC Joga M. Boleslav 13.03. 18:00 SH Neratovice
 


 


 

 

Zápas

 

 

Domácí

Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A1801 AFC Kralupy MCE Slaný 8:5 (1:2)    
 
O1A1803 FC Foboz Slaný Olympik Mělník B 7:6 (4:2) 18  
Branky: Šafner Ladislav ml.  3, Fedrhanc Adam  2, Kratina Michal  2 - Gabčo Josef ml.  2, Malák Marek  2, Trnka Zdeněk, Buzek Michal; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Čikara Petr; ŽK: Kratina Karel, Sajdl Miroslav, Kratina Michal - Gabčo Josef ml.
 
O1A1804 Atlantic Rakovník LK Trans Slatina 2:12 (1:6) 10  
Branky: Steinbauer Petr  2 - Paluka Lukáš  5, Klempt Kamil  2, Tenkl Tomáš  2, Jeřábek Jan, Penc Jiří, Ludvik Jan; Rozhodčí: Vážan Radek, Vaněk Václav; ŽK: 0 - Paluka Lukáš
 
O1A1805 HFK Příbram FC O.K. Kladno 12:7 (4:3) 30  
Branky: Kuba Jiří  3, Kuba Václav  3, Šlechta Erik  2, Vojtíšek Ondřej  2, Hájek Jan, Šutek Michal - Balog David  3, Zelenka Martin  3, Čičmanec Lukáš; Rozhodčí: Kopic Miloslav, Peták Jan; ŽK: Šlechta Erik, Vojtíšek Ondřej- 0
 
O1A1806 AFC Celtic Kladno FK VIVA Příbram 10:11 (4:7) 10  
Branky: Rác Radek  3, Štoncner Jan  3, Červenka Vlastimil  2, Vašák Miloslav, Červený David - Suchý Martin  3, Pravda Jakub  3, Zykán Jan  2, Drašnar Ondřej  2, Hanáček Martin; Rozhodčí: Kalík Michal, Pejša Tomáš
 
O1A1802 Atmos FK Bělá FC Joga M. Boleslav 9:4 (4:0) 65  
Branky: Flachbart Jan  3, Karásek Milan  2, Kvajsar Michal  2, Verner Jaroslav, Korejza Milan - Hubač Miroslav, Cepka Libor, Novotný Jan, Novák Václav; Rozhodčí: Tylchert Michal, Dragoun Radek; ŽK: Korejza Milan, Vele Libor- 0
 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 18 14 1 3 118: 84 43   ( 16)
 
2. LK Trans Slatina 18 11 3 4 151:106 36   (  9)
 
3. FK VIVA Příbram 18 10 5 3 124: 89 35   (  8)
 
4. MCE Slaný 18 8 3 7 122:111 27   (  0)
 
5. AFC Celtic Kladno 18 8 1 9 130:128 25   ( -2)
 
6. AFC Kralupy 18 7 4 7 90: 88 25   ( -2)
 
7. FC O.K. Kladno 18 7 2 9 94:109 23   ( -4)
 
8. FC Foboz Slaný 18 7 0 11 84:118 21   ( -6)
 
9. Atmos FK Bělá 18 6 2 10 88:106 20   ( -7)
 
10. Atlantic Rakovník 18 6 2 10 70: 92 20   ( -7)
 
11. FC Joga M. Boleslav 18 5 3 10 81: 99 18   ( -9)
 
12. HFK Příbram 18 5 2 11 97:119 17   (-10)
 

 

 

 

Naši hráči v souboji ohrožených remizovali s Mladou Boleslaví .

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A1602 FC Foboz Slaný MCE Slaný 4:14 (3:6)    
 
O1A1603 Atlantic Rakovník FC Joga M. Boleslav 5:5 (2:2)    
 
O1A1604 HFK Příbram Olympik Mělník B 3:5 (3:3)    
 
O1A1606 FK VIVA Příbram FC O.K. Kladno 7:2 (2:1)    
 
O1A1601 AFC Kralupy Atmos FK Bělá 6:6 (3:2)    
 
O1A1605 AFC Celtic Kladno LK Trans Slatina 4:13 (0:5)    
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 16 13 1 2 104: 74 40   ( 16)
 
2. LK Trans Slatina 16 9 3 4 133:101 30   ( 6)
 
3. FK VIVA Příbram 16 8 5 3 110: 79 29   ( 5)
 
4. MCE Slaný 16 8 2 6 109: 95 26   ( 2)
 
5. AFC Celtic Kladno 16 8 1 7 114:106 25   ( 1)
 
6. AFC Kralupy 16 6 4 6 82: 80 22   ( -2)
 
7. Atlantic Rakovník 16 6 2 8 65: 72 20   ( -4)
 
8. FC O.K. Kladno 16 6 2 8 76: 91 20   ( -4)
 
9. FC Joga M. Boleslav 16 5 3 8 76: 86 18   ( -6)
 
10. Atmos FK Bělá 16 5 1 10 71: 94 16   ( -8)
 
11. FC Foboz Slaný 16 5 0 11 73:111 15   ( -9)
 
12. HFK Příbram 16 4 2 10 82:106 14   (-10)
 


 

l futsalu

 
Velmi důležité vítězství našich chlapců v duelu s posledním týmem tabulky . Bělá bojuje o záchranu a chce se dotáhnout na týmy , které jsou před ní . Atlantic díky Zdeňkovi Schwendtovi a Adamovi Doležalovi těsně zvítězil . Pomohla i skvělá defenzíva .
SLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A1301 LK Trans Slatina AFC Kralupy 3:3 (3:2) 30  
Branky: Jeřábek Jan, Penc Jiří, Tenkl Tomáš - Karas Roman, Moravec Lukáš, Šaroch Michal; Rozhodčí: Čikara Petr, Laštovička Stanislav; ŽK: 0 - Karas Roman, Vymětalík Vladimír; ČK: 0 - Karas Roman
 
O1A1303 FC Joga M. Boleslav FK VIVA Příbram 4:4 (2:2) 10  
Branky: Novotný Jan 2, Kučera Lubomír, Novák Václav - Hausleitner Jakub 2, Suchý Martin, Trefný Josef; Rozhodčí: Křivka František, Vosejpka Martin; ŽK:Novotný Jan - Kaňa Filip
 
O1A1305 Atmos FK Bělá HFK Příbram 0:1 (0:1) 50  
Branky: Šlechta Erik; Rozhodčí: Tylchert Michal, Dragoun Radek; ŽK: Toman Jan- 0
 
O1A1402 Atlantic Rakovník Atmos FK Bělá 3:2 (2:1) 10  
Branky: Schwendt Zdeněk 2, Doležal Adam - Dlask Tomáš, Binder Jan;Rozhodčí: Říha Jaroslav, Stádník Vladimír; ŽK: 0 - Verner Jaroslav
 
O1A1403 HFK Příbram MCE Slaný 5:5 (5:2) 30  
Branky: Kříž Vladimír 2, Kuba Václav 2, Ptáček Miroslav - Říčka Jiří 2, Hrdlička Jiří, Husárek Dalibor, Kubík Tomáš; Rozhodčí: Chyba Michal, Kopic Miloslav;ŽK: Kuba Václav- 0
 
O1A1404 AFC Celtic Kladno FC Joga M. Boleslav 9:8 (3:1) 23  
Branky: Rác Radek 5, Bernard Tomáš, Malý Petr, Štoncner Jan, Obrcián Lukáš - Cepka Libor 3, Novák Václav 3, Kučera Lubomír, Brodský Lukáš; Rozhodčí:Laštovička Stanislav, Kalík Michal; ŽK: Červenka Vlastimil - Brodský Lukáš, Karela Milan
 
O1A1401 AFC Kralupy FC Foboz Slaný 4:6 (2:3) 20  
Branky: Tetiva Martin 2, Mára Michal, Šaroch Michal - Matoušek Ondřej 2, Šafner Ladislav ml. 2, Hrubík Nenad, Fedrhanc Adam; Rozhodčí: Vážan Radek, Orálek Kamil
 
O1A1405 FK VIVA Příbram Olympik Mělník B 6:1 (2:0) 50  
Branky: Pravda Jakub 2, Zykán Jan 2, Suchý Martin, Branžovský Marek - Vlastní; Rozhodčí: Peták Jan, Kovář Otto; ŽK: 0 - Slezák Daniel, Hrdý Radek
 
O1A1406 FC O.K. Kladno LK Trans Slatina 3:9 (0:2) 30  
Branky: Moravec Ladislav, Balog David, Čičmanec Lukáš - Paluka Lukáš 3, Tenkl Martin 2, Mrázek Petr, Klempt Kamil, Jeřábek Jan, Tenkl Tomáš;Rozhodčí: Smreček Ladislav, Bázler Jiří; ŽK: 0 - Mrázek Petr
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 14 11 1 2 92: 69 34   ( 13)
 
2. LK Trans Slatina 14 8 3 3 117: 86 27   ( 6)
 
3. AFC Celtic Kladno 14 8 1 5 108: 86 25   ( 4)
 
4. FK VIVA Příbram 14 6 5 3 92: 74 23   ( 2)
 
5. MCE Slaný 14 6 2 6 89: 86 20   ( -1)
 
6. FC O.K. Kladno 14 6 2 6 71: 78 20   ( -1)
 
7. Atlantic Rakovník 14 6 1 7 55: 61 19   ( -2)
 
8. AFC Kralupy 14 5 3 6 70: 71 18   ( -3)
 
9. FC Foboz Slaný 14 5 0 9 69: 91 15   ( -6)
 
10. FC Joga M. Boleslav 14 4 2 8 65: 77 14   ( -7)
 
11. HFK Příbram 14 4 2 8 75: 95 14   ( -7)
 
12. Atmos FK Bělá 14 4 0 10 59: 88 12   ( -9)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
utsalisté opět vyhráli . Bez obdržené branky a s třemi zásahy v síti soupeře přišla vítězná radost .
 

 

VÝSLEDKY

Zápas

Domácí

Hosté

Skóre

Diváků

Poznámka

 

O1A1201

AFC Kralupy

Atlantic Rakovník

0:3 (0:1)

20

 

Branky: Somol Martin, Tvrz Petr, Schwendt Zdeněk; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Pejša Tomáš; ŽK: 0 - Doležal Adam, Mates Tomáš

 

O1A1202

HFK Příbram

FC Foboz Slaný

12:2 (3:1)

 

 

 

O1A1203

AFC Celtic Kladno

Atmos FK Bělá

14:2 (6:1)

 

 

 

O1A1204

FK VIVA Příbram

MCE Slaný

6:6 (4:2)

50

 

Branky: Hausleitner Jakub 3, Suchý Martin, Zykán Jan, Branžovský Marek - Kubík Tomáš 2, Žahour Martin 2, Snovický Jan, Husárek Dalibor; Rozhodčí:Vážan Radek, Šnýdr Miroslav; ŽK: 0 - Kroutil Radovan

 

O1A1205

FC O.K. Kladno

FC Joga M. Boleslav

6:4 (3:2)

10

 

Branky: Santler Dominik 3, Zlata René, Moravec Ladislav, Čičmanec Lukáš - Karela Milan 2, Cepka Libor, Novák Václav; Rozhodčí: Bázler Jiří, Říha Jaroslav

 

O1A1206

LK Trans Slatina

Olympik Mělník B

18:8 (10:5)

 

 

 


 

  TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

 

1.

Olympik Mělník B

12

10

1

1

79: 54

31

 

( 13)

 

2.

LK Trans Slatina

12

7

2

3

105: 80

23

 

( 5)

 

3.

FC O.K. Kladno

12

6

2

4

59: 57

20

 

( 2)

 

4.

AFC Celtic Kladno

12

6

1

5

88: 71

19

 

( 1)

 

5.

FK VIVA Příbram

12

5

4

3

82: 69

19

 

( 1)

 

6.

MCE Slaný

12

6

1

5

77: 70

19

 

( 1)

 

7.

AFC Kralupy

12

5

2

5

63: 62

17

 

( -1)

 

8.

Atlantic Rakovník

12

5

1

6

47: 53

16

 

( -2)

 

9.

FC Joga M. Boleslav

12

4

1

7

53: 64

13

 

( -5)

 

10.

Atmos FK Bělá

12

4

0

8

57: 84

12

 

( -6)

 

11.

HFK Příbram

12

3

1

8

69: 90

10

 

( -8)

 

12.

FC Foboz Slaný

12

3

0

9

57: 82

9

 

( -9)

 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO

Zápas

Domácí

Hosté

Termín

Den

Hřiště

 

O1A1206

LK Trans Slatina

Olympik Mělník B

11.01. 19:30

NE

SH Kladno

 

O1A1301

LK Trans Slatina

AFC Kralupy

18.01. 19:30

NE

SH Kladno

 

O1A1302

Olympik Mělník B

FC O.K. Kladno

16.01. 18:00

SH Neratovice

 

O1A1303

FC Joga M. Boleslav

FK VIVA Příbram

18.01. 19:15

NE

SH gymn. M. Boleslav

 

O1A1304

MCE Slaný

AFC Celtic Kladno

16.01. 19:10

SH BIOS Slaný

 

O1A1305

Atmos FK Bělá

HFK Příbram

18.01. 18:00

NE

SH Bělá

 

O1A1306

FC Foboz Slaný

Atlantic Rakovník

16.01. 20:45

SH BIOS Slaný

 
 

Porážka s Příbramí o branku znamená propad tabulkou .

ÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A0902 Olympik Mělník B MCE Slaný 5:3 (0:0) 60  
Branky: Malinský Dominik 3, Dzimko Dominik, Novotný Pavel - Vlastní, Zíma Tomáš, Pospíšil Miroslav; Rozhodčí: Hervert Pavel, Kopic Miloslav; ŽK: Novotný Pavel, Trnka Zdeněk - Snovický Jan
 
O1A0906 AFC Celtic Kladno HFK Příbram 7:5 (1:4) 10  
Branky: Rác Radek 4, Štoncner Jan 2, Červenka Vlastimil - Ptáček Miroslav 2, Vojtíšek Ondřej 2, Kuba Václav; Rozhodčí: Stádník Vladimír, Pejša Tomáš
 
O1A0904 FC O.K. Kladno FC Foboz Slaný 6:4 (3:0) 15  
Branky: Peták Jan 2, Schwarz Tomáš, Santler Dominik, Moravec Ladislav, Zelenka Martin - Svítek Milan 2, Koten Tomáš, Matoušek Ondřej; Rozhodčí: Říha Jaroslav, Kalík Michal; ŽK: Santler Dominik - Fedrhanc Adam
 
O1A0905 FK VIVA Příbram Atlantic Rakovník 4:3 (2:0) 50  
Branky: Pravda Jakub 2, Hausleitner Jakub, Branžovský Marek - Steinbauer Petr, Severin Jan, Tvrz Marek; Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Peták Jan; ŽK: 0 - Steinbauer Petr, Tvrz Marek
 
O1A0901 FC Joga M. Boleslav AFC Kralupy 4:3 (1:1) 10  
Branky: Keszeg Jan 2, Novotný Jan, Brodský Lukáš - Koláček Libor 2, Vymětalík Vladimír; Rozhodčí: Černý Martin, Trlida Zdeněk; ŽK: 0 - Heimrath Pavel, Moravec Aleš
 
O1A0903 LK Trans Slatina Atmos FK Bělá 10:5 (5:3) 10  
Branky: Jeřábek Jan 3, Paluka Lukáš 3, Vlastní, Kiraly Richard, Krpec Martin, Ludvik Jan - Toman Martin 2, Bláha Jiří, Hodovanec Tomáš, Toman Jan; Rozhodčí: Hofmann Rudolf, Laštovička Stanislav; ŽK: Kozel Michal, Paluka Lukáš - Toman Jan; ČK: 0 - Toman Jan, Bláha Jiří
 


  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 9 9 0 0 62: 28 27   ( 12)
 
2. MCE Slaný 9 6 0 3 60: 47 18   ( 3)
 
3. LK Trans Slatina 9 4 2 3 68: 62 14   ( 2)
 
4. FC O.K. Kladno 9 4 2 3 44: 40 14   ( 2)
 
5. AFC Kralupy 9 4 1 4 51: 49 13   ( 1)
 
6. FC Joga M. Boleslav 9 4 1 4 43: 47 13   ( -2)
 
7. FK VIVA Příbram 9 3 3 3 60: 60 12   ( 0)
 
8. AFC Celtic Kladno 9 3 1 5 57: 59 10   ( -2)
 
9. Atlantic Rakovník 9 3 1 5 31: 38 10   ( -5)
 
10. FC Foboz Slaný 9 3 0 6 48: 53 9   ( -6)
 
11. Atmos FK Bělá 9 3 0 6 45: 58 9   ( -6)
 
12. HFK Příbram 9 2 1 6 45: 73 7   ( -5)
 


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A1001 AFC Kralupy HFK Příbram 14.12. 18:00 NE SH Kralupy
 
O1A1002 Atlantic Rakovník AFC Celtic Kladno 12.12. 20:30 SH Stochov
 
O1A1003 FC Foboz Slaný FK VIVA Příbram 12.12. 20:45 SH BIOS Slaný
 
O1A1004 Atmos FK Bělá FC O.K. Kladno 14.12. 18:00 NE SH Bělá
 
O1A1005 MCE Slaný LK Trans Slatina 13.12. 19:00 SO SH BIOS Slaný
 
O1A1006 FC Joga M. Boleslav Olympik Mělník B 14.12. 19:15 NE SH gymn. M. Boleslav

Po čtyřech porážkách konečně výhra . Střelecké sólo pro Zdeňka Schwendta.

LK Trans Slatina - TJ TZ Atlantic Rakovník  5:9 /2:5/

O1A - Středočeský krajský přebor

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A0701 MCE Slaný AFC Kralupy 10:6 (7:4) 20  
Branky: Hansl Filip 4, Kubík Tomáš 3, Říčka Jiří, Zíma Tomáš, Nykl Michal - Koláček Libor 3, Vymětalík Vladimír 2, Mára Michal; Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Říha Jaroslav
 
O1A0703 Olympik Mělník B FC Foboz Slaný 5:2 (2:0) 20  
Branky: Šuba Pavel ml. 2, Prejsa Tomáš, Novotný Pavel, Malinský Dominik - Sajdl Miroslav, Svítek Milan; Rozhodčí: Vaněk Václav, Černý Martin; ŽK:Dzimko Dominik - Dlouhý Michal
 
O1A0705 FC O.K. Kladno HFK Příbram 9:3 (4:3) 10  
Branky: Zlata René 2, Moravec Ladislav 2, Čičmanec Lukáš 2, Peer Richard, Peták Jan, Neumann Radislav - Ptáček Miroslav, Hájek Jan, Šutek Michal;Rozhodčí: Hofmann Rudolf, Smreček Ladislav; ŽK: 0 - Vojtíšek Ondřej, Nohýnek Lukáš, Hájek Jan, Kuba Jiří
 
O1A0706 FK VIVA Příbram AFC Celtic Kladno 9:9 (7:5) 100  
Branky: Zykán Jan 2, Branžovský Marek 2, Vlastní, Pravda Jakub, Kaňa Filip, Trefný Josef, Štochl Martin - Rác Radek 4, Vašák Miloslav 3, Vlastní, Moravec Jiří; Rozhodčí: Chyba Michal, Kovář Otto
 
O1A0702 FC Joga M. Boleslav Atmos FK Bělá 4:3 (2:0) 20  
Branky: Keszeg Jan, Kučera Lubomír, Novotný Jan, Šimáček Michal - Tošovský Jakub, Pára Petr, Holický Ondřej; Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Tylchert Michal; ŽK:Výda Ladislav - Bláha Jiří, Binder Jan, Vele Libor
 
O1A0704 LK Trans Slatina Atlantic Rakovník 5:9 (2:5) 13  
Branky: Paluka Lukáš 2, Tenkl Martin, Tenkl Tomáš, Ludvik Jan - Schwendt Zdeněk 5, Loder Jan, Steinbauer Petr, Tvrz Marek, Sklenka Jakub; Rozhodčí:Orálek Kamil, Pejša Tomáš; ŽK: Paluka Lukáš, Ludvik Jan- 0
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 7 7 0 0 48: 18 21   ( 9)
 
2. MCE Slaný 7 5 0 2 45: 40 15   ( 3)
 
3. FC Joga M. Boleslav 7 3 1 3 37: 32 10   ( -2)
 
4. FC O.K. Kladno 7 3 1 3 35: 33 10   ( 1)
 
5. AFC Kralupy 7 3 1 3 39: 38 10   ( 1)
 
6. FC Foboz Slaný 7 3 0 4 34: 33 9   ( -3)
 
7. Atmos FK Bělá 7 3 0 4 33: 39 9   ( -3)
 
8. Atlantic Rakovník 7 3 0 4 25: 31 9   ( -3)
 
9. LK Trans Slatina 7 2 2 3 44: 47 8   ( -1)
 
10. AFC Celtic Kladno 7 2 1 4 43: 45 7   ( -2)
 
11. HFK Příbram 7 2 1 4 37: 56 7   ( -2)
 
12. FK VIVA Příbram 7 1 3 3 46: 54 6   ( -3)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0801 AFC Kralupy AFC Celtic Kladno 30.11. 18:00 NE SH Kralupy
 
O1A0802 HFK Příbram FK VIVA Příbram 28.11. 20:15 SH Příbram
 
O1A0803 Atlantic Rakovník FC O.K. Kladno 29.11. 20:30 SO SH Stochov
 
O1A0804 FC Foboz Slaný LK Trans Slatina 28.11. 20:45 SH BIOS Slaný
 
O1A0805 Atmos FK Bělá Olympik Mělník B 30.11. 18:00 NE SH Bělá
 
O1A0806 MCE Slaný FC Joga M. Boleslav 28.11. 19:10 SH BIOS Slaný
 


 



 
 
reklama
 
v duelu se Slatinou . 
 
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
O1A0603 HFK Příbram LK Trans Slatina 10:6 (4:4) 20  
Branky: Kuba Václav 3, Vojtíšek Ondřej 3, Ptáček Miroslav 2, Hájek Jan 2 - Ludvik Jan 3, Tenkl Martin, Paluka Lukáš, Vošmera Milan; Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Kopic Miloslav; ŽK: Kuba Martin, Kuba Jiří - Ludvik Jan
 
O1A0604 Atlantic Rakovník Olympik Mělník B 2:4 (1:2)    
 
O1A0605 FC Foboz Slaný FC Joga M. Boleslav 4:9 (2:5) 20  
Branky: Matoušek Ondřej 2, Hrubík Nenad, Fedrhanc Adam - Mulač Roman 2, Novotný Jan 2, Šolc Petr, Kučera Lubomír, Brodský Lukáš, Výda Ladislav, Šimáček Michal; Rozhodčí: Bázler Jiří, Smreček Ladislav; ŽK: Fedrhanc Adam - Šolc Petr, Výda Ladislav
 
O1A0602 AFC Celtic Kladno FC O.K. Kladno 3:5 (1:0)    
 
O1A0601 AFC Kralupy FK VIVA Příbram 7:4 (3:1) 30  
Branky: Vymětalík Vladimír 5, Harmáček Daniel 2 - Plocha Lukáš 2, Kaňa Filip, Hanáček Martin; Rozhodčí: Cílek Martin, Stádník Vladimír; ŽK: 0 - Kaňa Filip, Trefný Josef
 
O1A0606 Atmos FK Bělá MCE Slaný 2:4 (2:2)    
 


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Olympik Mělník B 6 6 0 0 43: 16 18   ( 9)
 
2. MCE Slaný 6 4 0 2 35: 34 12   ( 3)
 
3. AFC Kralupy 6 3 1 2 33: 28 10   ( 1)
 
4. FC Foboz Slaný 6 3 0 3 32: 28 9   ( -3)
 
5. Atmos FK Bělá 6 3 0 3 30: 35 9   ( -3)
 
6. LK Trans Slatina 6 2 2 2 39: 38 8   ( 2)
 
7. FC Joga M. Boleslav 6 2 1 3 33: 29 7   ( -2)
 
8. FC O.K. Kladno 6 2 1 3 26: 30 7   ( 1)
 
9. HFK Příbram 6 2 1 3 34: 47 7   ( -2)
 
10. AFC Celtic Kladno 6 2 0 4 34: 36 6   ( -3)
 
11. Atlantic Rakovník 6 2 0 4 16: 26 6   ( -6)
 
12. FK VIVA Příbram 6 1 2 3 37: 45 5   ( -1)
 


 

  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
O1A0701 MCE Slaný AFC Kralupy 21.11. 19:10 SH BIOS Slaný
 
O1A0702 FC Joga M. Boleslav Atmos FK Bělá 23.11. 19:15 NE SH gymn. M. Boleslav
 
O1A0703 Olympik Mělník B FC Foboz Slaný 21.11. 18:00 SH Neratovice
 
O1A0704 LK Trans Slatina Atlantic Rakovník 23.11. 19:30 NE SH Kladno
 
O1A0705 FC O.K. Kladno HFK Příbram 22.11. 20:00 SO SH BIOS Slaný
 
O1A0706 FK VIVA Příbram AFC Celtic Kladno 22.11. 20:15 SO SH Příbram
 

 

TJTZ Atlantic Rakovník

Mužstvo bylo založeno v roce 1997, kdy hrálo jako "B" tým Zátiší Rakovník, když Zátiší A hrálo okresní přebor. Tým se v 2. okresní lize umístil s náskokem deseti bodů na prvním místě a postoupil tak do okresního přeboru.
Po postupu došlo k odtržení od týmu Zátiší a celek nastupoval pod novým názvem Atlantic Rakovník. V okresním přeboru se Rakovník umístil na druhém místě a vybojoval si tak postup do baráže o divizi. Jeho soupeř z Říčan se však možnosti bojovat o postup vzdal, a tak účast v divizi Rakovnickým doslova spadla do klína.
V soutěžním roce 1999/2000 se Atlantic Rakovník představil v divizi skupiny B jako nový tým, a proto na začátku platil nováčkovskou daň. Navíc mužstvo trpělo nedostatečným počtem hráčů na soupisce a v mnoha zápasech jim chyběl i brankář, takže se v bráně vystřídali také tři hráči z pole. Proto se Atlantic potácel neustále v sestupových vodách. Ještě po 13. kole se Rakovničtí nacházeli na předposledním, jedenáctém místě. Po rozšíření kádru ale přišla nevídaná série rakovnického mužstva, které z posledních devíti zápasů osmkrát zvítězilo a jednou remizovalo. Těchto 25 bodů je posunulo na druhé místo za zcela suverénního vítěze Příbram. Nejlepším střelcem mužstva a i celé divize se stal Jiří Urban, který do sítí soupeřů nasázel 46 branek.
V sezoně 2000/2001 již Atlantic Rakovník využil svých zkušeností s touto soutěží a postoupil z prvního místa divize skupiny B do baráže o druhou ligu. Ve skupině s Rusacem Litvínov, Viktorií Žižkov "B" a Baráčkem Luby obsadil 2. místo a postoupil do 2. ligy. Také v poháru ČMFS byl úspěšný, když postoupil přes druholigový Arsenal Benešov do finále krajského kola. Tam ale již nepřešel přes tehdejšího mistra Bakov nad Jizerou.
V sezoně 2001/2002 působil Atlantic jako nováček ve 2. lize skupině západ. I když tým pronásledovala především z počátku velká marodka, obsadil nakonec výborné druhé místo se 44 body za suverénní Bohemií Cheb. Nejlepší střelec týmu Petr Šnídl nastřílel 42 branek a patřil mezi elitní druholigové střelce.
V sezoně 2002/2003 navázal rakovnický celek na úspěšný ročník 2001/2002. Ačkoliv se mu nevydařil start, kdy si zvykal na halu ve Stochově, protože rakovnická neodpovídala svými rozměry, a tak z prvních 3 kol získal pouze bod, pomalu se vyšplhal až na čelo ligové tabulky. Ještě v 19. kole ztrácel na první místo pouhý jeden bod. Pak ale přišla porážka v Mnichově Hradišti a s ní i ztráta šance získat jediné postupové místo. Demotivovaný Atlantic již v závěrečných dvou kolech nezískal ani bod, přesto se umístil na 3. místě za postupujícím Kladnem a Čechií Slaný. Nejlepší rakovnický kanonýr Petr Šnídl se ve střelecké tabulce umístil jako druhý se 36 brankami.
I v ročníku 2003/2004 patřil Atlantic mezi špičku druhé ligy a nakonec skončil čtvrtý.
Kritickou sezonou pro Atlantic byla sezona 2004/2005. Z mužstva odešly na hostování 3 základní opory (Šnídl P., Urban J. do prvoligové Čechie a brankář Trešl), navíc dlouhodobě chyběli další čtyři hráči základní sestavy. Rozložené mužstvo sice shánělo náhrady za tyto futsalisty, ale během sezony se mu to nepodařilo. Proto se dlouhodobě pohybovalo na sestupových příčkách a nakonec sezona skončila sestupem ze druhé ligy.
V následujících dvou ročnících tak Atlantic musel znovu stabilizovat tým a v obou ročnících skončil v klidných středních vodách divizní tabulky.

V posledních letech došlo k velkému omlazení kádru,došlo k sestupu do Krajského přeboru Střední Čechy.Po nepříliš vydařených sezónách dochází ke stabilizaci  kádru a v letošní sezóně chce hrát TJTZ Atlantic Rakovník v popředí  tabulky.
=